Welcome, Alexa [Bot]
User's pictures
Information about user sfitsak
  • User name: sfitsak
  • With us since: 29 May 2009, 11:13
  • Last visited: 21 March 2011, 08:20
  • Last posted: 21 September 2011, 07:14
  • Total user's articles: 2
  • Total user's comments: 11
User's articles:
Якщо є бажання скуштувати смачної риби і відпочити вдалечені від міського шуму, то Кафе-бар На Хвилях семе те місце. Це кафе знаходиться в селі Хомяківка на березі ставка, як їхати із сторони Тисменеці, то на початку села постарайтесь не пропустити поворот на ліво. А ще це чудове місце для дітей. Ніби і не багато дітячих атракцій, але діти дуже задоволені.

on Thu, 29 April 2010 08:18

Це дійство можна побачити тільки один раз на рік і тільки в одному місці - с. Криворівні. Кажуть, що Гуцульська коляда найдавніша коляда в Україні. Для того щоб відчути атмосферу свята бажано приїхати до села 7 січня десь об 12 годині дня і відразу до церкви, саме там збираються всі колядники, перед тим як розійтись з віншуваннями. Після того як місцевий священик благословить кожного колядника, всі вони утворюють коло ...

on Tue, 12 January 2010 15:14

User's comments:
Comment to the article Кнайпа "Войцех"

on Wed, 21 September 2011 07:14

Comment to the article Panorama PUB Internationale
І я там був, сидів за барною стойкою, ось трохи спостережень: - Перше враження: "Що то за черга при вході? Мене туди пустять?". Але все обійшлось, і мене пустили. А черга, то група студентів, яким нема 21. Шкода, але мене пропустили без компліментів. - Якщо йти самому, чи вдвох, то краще сидіти за барною стійкою, так краще спілкуватись (не потрібно кричати через столик), ну і видно, як воно там все готується, бо трапляється -- Приклад перший. Налили пиво і бокал чекав на офіціанта досить тривалий час, звичайно вся піна спала. Що робити, вигляд то ніякий. Береться соломинка, пиво в бокалі збовтується, і несеться до столику. Коли за стійкою, пиво подається відразу і з пінкою. -- Приклад другий. Як наливають віски. Якщо несуть до столику, то мірка (50 мл) наповнюється на півміліметра нижче. Мені наливали так що я бачив, і віски було "з горкою". Дрібничка, але приємно. - Персонал дуже привітний, і цікавий. Поки сидів за баром, мені постійно посміхались і бажали смачного та хорошого настрою. - Останнє. Був у суботу ввечері, так десь близбко 21:00 місць не було навіть за барною стійкою. Загальне враження досить хороше. Рекомендую піти не для поїсти, а для відпочити за бокалом пива. А ще краще взяти скотч, дамі коктейль і забути про всі проблеми. Моя оцінка 5.

on Tue, 29 March 2011 09:41

Comment to the article Cafe "Akropol"

on Wed, 23 March 2011 10:52