Вітаємо, Alexa [Bot]

Велотабір Мізунська Zвигода

Після дощового тижня і не вірилось що погода буде сприятливою для вело дійства, але обіцянки потрібно виконувати, тим паче коли ці обіцянки перед самим собою, та ще й прогнозують буди активно-насиченими і культурно-пізнавальними.

Першим здивуванням по приїзді була малонаселеність території табору. Минулорічного розмаху, шуму-гаму, пляшок і похитуючихся від алкогольного сп'яніння тіл і сліду не було. Хоча моє враження формувалось на основі одного дня і то до-вечірнього періоду.

Поки крос-кантрійники оглядали трасу, міряли висоту підйомів, кам'янистість спусків, надійність сільських воріт і ширину струмків решта фестивальників ліниво засмагали на сонечку, купались, варили кашу в казані, або просто прогулювались свіженько заасфальтованою дорогою села, а мене манила ґрунтова дорога яка змійкою ховалась між горами попід річкою, і наче в доганяйки гралась з вузькоколійкою, по якій замість Карпатського трамвайчика в той день їздили з вітерцем раритетні дрезини на яких вуйки щось там перевозили.

Кінцевого пункту вузькоколійного шляху мені так і не вдалось побачити, надто далеко від місця табору він тягнеться, але казкові краєвиди були довкола, і водоспад над яким будується міст, мало чим поступається Яремчанському, злегка окультурений спусковими сходинками, але такий природній і по справжньому гірський.

З масою вражень, можна було повертатись до змагань по крос-кантрі. Як уже у нас повелось, дійство добряче затягнулось, а сонечко обпікало. Так як "Велотабір Мізунська Zвигода" всеукраїнський захід учасники очікувались з різних куточків України, але можливо через те що п'ятниця, на старті зібралось аж 11 учасників в групі "Еліта" і 10 в групі "Юніори", дівчата цього року не змагались.

Першими до фініша приїхали:

в групі "Еліта" - Гоменюк Сергій - м. Чернівці;

в групі "Юніори" - Громко Денис - м. Чернівці;

Як їхали додому, почали монтувати великий тент (мабуть для вечірнього відео-перегляду) і потрішки люди, з наметами в охапку,  підтягувались до мальовничих просторів фестивалю.

Загалом все було більш спортивно-спрямовано (недарма ж стільки готувались) ніж минулого року. Був душ і мийка велосипедів, чим не могли натішитись учасники. Пікнік на Карпатському трамвайчику. Враження від карколомних трас, нових знайомств і просто проведення часу.

V-a


Велотуризм, Долинський район, Екстремальний туризм
 5 (Голосів: 2)

Повідомлення VitaK від Вів липня 13, 2010 | Перегляди 2510

Велотабір Мізунська Zвигода
І я там болото місив :) - http://lyubic.if.ua/article/mizun-2010
Додано lyubic від  Вів листопада 23, 2010