Я забув свій пароль

Три причини, чому потрібно подорожувати самостійно!

Причина перша, дуже важлива! Самостійні подорожі дуже сильно розвивають наші навички у прийнятті рішення і активної життєвої позиції. Тому що, коли Ви вирішуєте, що Ви їдете не по турпутівці, а самостійно дбаєте про всі кроки на шляху до Європи - від закордонного паспорта до культурної програми, Ви таким чином, самі того не усвідомлюючи, внутрішньо погоджуєтесь, що рішення на всіх кроках підготовки Ви будете приймати самостійно і в обмежені терміни! Три причини, чому потрібно подорожувати самостійно!

Коли і як купити квитки, зібрати документи на візу, зібратися в поїздку, спланувати культурну програму. На початку це не легко, особливо, якщо Ви за природою обережна людина. Але рішення ж уже прийнято? Відступати нікуди. А після того, як Ви повернетеся з подорожі додому, Ви з подивом виявите, що самі (!) Подолали безліч труднощів і прийняли безліч рішень, від яких залежав успіх Вашої поїздки.

Причина друга - самостійні подорожі вчать відповідальності. Зрештою, за все, що з Вами трапиться в подорожі, відповідаєте лише Ви. А я вважаю, що це - дуже добре! Я дуже хочу, щоб кожна людина навчилася брати на себе відповідальність за своє життя і свій вільний час. На жаль, у нашій культурі закладено те, що ми воліємо наділити відповідальністю кого-небудь іншого: батьків, начальників, уряд, президента або царя-батюшку. А в самостійній подорожі Ви будете один на один з цілим світом, і якщо Ви собі не допоможете, то уряд теж не допоможе. Втім, не лякайтеся заздалегідь! У Європі навколишній світ значно дружелюбніший до нас, ніж ми можемо собі уявити. Багато, хто вже їздив до Європи, знають і погодяться зі мною, що європейці значно привітніше до незнайомих людей, ніж це прийнято в нашому суспільстві. У багатьох країнах Європи можна легко звернутися за допомогою до поліцейського, або люди будуть самі зупинятися біля Вас з картою і пояснювати, як і куди Вам дістатися.

Причина третя - відмінний запас гарного настрою! Коли Ви подорожуєте самостійно, Ви не будете турбуватися або скаженіти від того, що поїздка проходить недостатньо добре. Адже багато хто йде на самостійні подорожі після того, як пару раз невдало з'їздили по турпутівці: туристи зазвичай скаржаться на погану організацію, незручно розташований готель, погано складену програму, нецікавого гіда, великі тургрупи з різними інтересами. Я знаю, що багато хто в кінці кінців незадоволені співвідношенням гроші - якість поїздки. Це залишає неприємний осад від подорожі і навіть може зіпсувати всю поїздку. А коли Ви їдете самі по собі - хіба Ви будете сердитися на самих себе? Ні! Ви будете робити висновки і запам'ятовувати (а ще краще записувати), які помилки Ви зробили, і на що потрібно звернути увагу в інший раз. При самостійному подорожуванню Ви не будете злитися з приводу погано організованої поїздки або поганого сервісу - я Вам це гарантую!

Тому, неприємного осаду від поїздки просто не може залишитися! І в цьому найголовніша гідність самостійної подорожі - як би не проходила подорож, Ви заробите масу практичних навичок і досвіду і ні хвилини не будете шкодувати, що поїхали САМІ! Висновок: люди подорожуючі самостійно більш позитивні, відповідальні, товариські, Значно рідше схильні до перепадів настрою або депресій, більш успішні і відкриті світу! Це моя думка з приводу самостійних подорожей. Саме за свободу планування, відповідальність і можливість навчитися чомусь новому я і люблю такий вид відпочинку..

Джерело Блог мандрівника


Активний відпочинок, Роздуми мандрівника
 5 (Голосів: 1)

Олександр Воєвода від Вів листопада 01, 2011 | Перегляди 14154

Ці слова абсолютна правда! Коли ти подоружуєш самостійно, то проходиш усі статдії подорожі: планування (в які міста поїхати, в якій послідовності, де переночувати і як добратись), підготовки (що з собою брати, як одягатись, адже розмір рюкзаку обмежений (10 кг максимум)) і нарешті сама подорож (куда піти, перешкоди, які ти не очікував і як їх вирішувати). Того року я сам спланував подорож по Італіїї - я нею дуже задоволений. Стількі спогадів і різних ситуацій траплялось, що важко їх усіх перелічити! Зараз я планую нову подорож в країни Бенелюксу, Німетчину і трошки Франції.

Тому моя порада: створюйте свої подорожі для себе самі і проходьте їх з задоволенням!
І ще одна порада: не беріть багато людей з собою в подорож. Оптимально це їхати удвох. Максимум троє, четверо. Найліпше одному, але це вже від людини залежить.

Якщо плануєте подорож по європі, полягайтесь більше на поїзди. З квитками на них вам допоможе InterRail ( www.interrailnet.com ).
Додано Jen777 від  Вів листопада 01, 2011