Я забув свій пароль

Гірські автоперегони на Закарпатті

Всім привіт! Так як я із Закарпаття, то я буду розповідати Вам про цікавеньке на Закарпатті!)

Тож я хочу розповісти про автоперегони в моїй місцевості, а саме в Міжгірському р-н,  с.В.Студений, а також у Воловецькому р-н.

Я приймала участь в змаганнях зі своїм братом, була його штурманом, але на жаль ми не увійшли у трійку переможців. Це було дуже незабутнє видовище і великий адреналін. В той період змагань, йшли дощі і було багато болота, яке створювало перешкоди але і додавали адреналіну. В змаганнях приймали участь автомобілі різного виробництва, як зарубіжного так і відчизняного.

Почесні місця брали відчизняні машини, вони себе гарно відрекомендували, хоч і іноземці були на високій сходинці!)) Всі учасники були задоволені змаганнями, і в захваті від природи! Після змагань всі гуляли на природі з музикою!) Доречі, брали участь поляки і словаки!) З ними було приємно спілкуватись!

Всі учасники змиагань зупинялись у готелі "У Лева", де змогли відпочити.

Я б також хотіла прийняти учась на раллі "Українські ворота-2012" яке має відбутись 4-6 травня 2012 року на території Львівської та Закарпатських областей.  Цей захід є одним із переглядів на проведення етапу Кубку Європи з ралі 2013 року. Він відбуватиметься 3 дні.

Тож, я думаю моя розповідь була цікавою. Дякую!


Екстремальний туризм, Активний відпочинок, Закарпаття
 5 (Голосів: 1)

Анічка від Чет квітня 05, 2012 | Перегляди 13994